Müşteri Hizmetleri
Sevgiliye Hediye Kupa Bardak

Sevgiliye Hediye Kupa Bardak

₺39,99
Vergi dahil
categories

Sevgililer günü ya da doğum günleri gibi özel günlerde ne tür bir hediye alınması gerektiğiyle ilgili kafa karışıklığı çoktur. Ürün çeşitliliğinin çok olması ne alacağına karar veremeyenler için bu durum insanları kararsızlığa itebilir.

Renkler bakımından en çok öne çıkan ise kuşkusuz kırmızıdır. Kırmızı hem tutkunun hem de aşkın rengi olduğundan bu özel güne en uygun renktir. Hem erkeklere hem de kadınlara yakışan bu renk için uygun bir hediye seçilmesi önemlidir.

Uygun bir hediye seçildiğinde ise kırmızının büyüleyici özelliğiyle hediyeniz kat be kat daha göz kamaştırıcı olacaktır. Renge göre hediyeye karar vermek alışverişinizde kolaylık sağlayıp, zorlanmadan hediye seçimini gerçekleştirip, sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

En Özel Hediye

Sevgiliye hediye almak için illaki sevgililer gününü beklemeye gerek yoktur. Ama güne uygun olarak sevgiliye hediye alınmak isteniyorsa kadınlar için kırmızı renkli kolyeler uygun olmaktadır. Sevgililer günü hediyesi olarak alınan kolye şık olup bütün kadınların boynunda güzel görünmektedir. Hem yazın hem de kışın kullanılabilir. Tabii burada önemli olan kişiye özel hediye olmalıdır.

Sevgiliye ne alınır şeklinde düşünerek en uygun hediyeye karar verilip, sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Erkekler için uygun kırmızı renkli hediye de kışlık bir kazak olabilir. Hem kış ayında kendisini soğuktan korur hem de kullanışlı bir hediye vererek fazla masraf yapmadan bu özel günü kutlamış olursunuz. Böylece her giydiğinde sizi hatırlar.Sevgiliye Hediye Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , yaklaşık olarak 300 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygun, belgelidir.
Hediyelen
529ask
Yeni ürün

Henüz kimse yorum yapmadı

Benzer Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password