Müşteri Hizmetleri
Anneye Hediye Kupa Bardak

Anneye Hediye Kupa Bardak

₺39,99
Vergi dahil
categories

Anneye Hediye Kupa Bardak

Herkes belirli günlerde birbirlerine verdikleri değeri hissettirmek için hediyeleşmektedir. Hediye alınan kişinin hayatına, mesleğine göre veya yaşına göre alınabilecek hediyeler farklılaşmaktadır. Ve bu hediye seçme işlemi kimi zaman oldukça zorlaşmaktadır. Fakat herkesin ortak hediye aldığı kişi, annedir. Annelere verilen değeri anlatmak için bazen bir hediye yetmeyebilir. Ama bazı önemli günlerde yanında olduğunuzu hissettirmek için ufak bir anneye hediye verebilirsiniz. Bu hediye çeşitlerinden birisi de kupa bardak hediyesidir.

Anne kupa bardak nedir?

Birçok kişiye hitap eden kupa bardak hediyeleri olduğu gibi anne kupa bardak seçenekleri de mevcuttur. Bu hediyelik eşyanın üzerinde anneyle çocuk motifi işlenmiş olup farklı renk seçenekleri mevcuttur. Bu sayede kişiler bu hediyeyi anneler günü hediyesi olarak, doğum günü hediyesi olarak almaktadırlar.

Anneler günü hediyesi olarak ne alınabilir?

Anneye hediye alınabilecek şeyler çok çeşitlidir. Bu çeşitlilik arasında kişiler tarafından en çok tercih edilen ürün kupa bardak hediyeleridir. Bu hediyelerin üstüne istediğiniz motifi işletebilir ve neredeyse her gün bardak sayesinde annenize kendinizi hatırlatabilirsiniz.Anneye Hediye Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler


  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , yaklaşık olarak 300 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.

Hediyelen
555anne
Yeni ürün

Henüz kimse yorum yapmadı

Benzer Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password