Müşteri Hizmetleri
Anestezi Teknikeri Kupa Bardak

Anestezi Teknikeri Kupa Bardak

₺39,99
Vergi dahil

Anestezi Teknikeri Kupa Bardak

Meslek hediyeleri çokça kullanılan hediye türlerinden biridir. Mesleğe yeni başlamış iş arkadaşına, mesleğinde yıllarını doldurmuş birine veya ulaşmak istediği meslek için önemli bir adım olan üniversite kazanmış bir kişiye hediye edilebilir.

Meslekler insanların hayatının büyük bir bölümünü kaplar. Sevdiği işi yapan kimseler için mesleği ile ilgili övgü almak çok önemlidir. Meslek hediyeleri aslında bu anlamda ortaya çıkmış ürünlerdir. Meslek ile ilgili hediyeler de bu yönde taleplerden ortaya çıkmıştır.

Anestezi teknikeri kupa bardak ürününün avantajı hem sevdiğiniz, değer verdiğiniz bir kişiye uygun bir fiyata hediye almanızı sağlamak hem de bunu özel kılmaktır. Mesleğe özel kupa bardakların pek çok çeşidi vardır. Bunlar; öğretmen, mühendis, doktor, hemşire kupa bardakları gibi sıralanabilir.

Anestezi teknikeri kupa bardak ürününün üzerinde beyaz alt renk üzerine iğne, kalp beher gibi mesleği temsil eden objeler pembe bir şekilde basılmıştır. Bunun dışında temsili bir anestezi teknikeri, 'anestezi teknikeri' yazısı ve hediye edilecek kişinin ismi yazmaktadır. Hoş bir ayrıntı olarak teknikeri kelimesinin son harfine aşı yapılıyormuş görüntüsü verilmiştir.Anestezi Teknikeri Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler

 

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , yaklaşık olarak 300 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.

Hediyelen
562anestezi
Yeni ürün

Henüz kimse yorum yapmadı

Benzer Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password