Müşteri Hizmetleri
Edebiyat Öğretmenine Hediye Kupa Bardak

Edebiyat Öğretmenine Hediye Kupa Bardak

₺39,99
Vergi dahil
categories

Edebiyat Öğretmenine Hediye Kupa Bardak

Öğretmenler çocuklarımızın yaşamlarında büyük bir fark yaratıyor. Akıllarını, kalplerini ve karakterlerini oluşturmaya yardımcı olurlar. Öğretmenler ayrıca her öğrencinin bakılmasını ve ilgilenilmesini sağlar. Bu yüzden öğretmenlerin yaptığı her şey için teşekkür ederek yürekten minnettarlık göstermek çok önemli. Öğretmenleri mutlu edebilecek birçok öğretmenler günü hediyesi mevcut.

Yiyecek Hediyeleri

Kavanozları renkli sakız topları ve diğer tatlı ikramlarla doldurup hediye edebilirsiniz. Küçük bir dekorasyon için bir şerit veya dize ekleyin. Anlamlı görsellerle süslü bir kupa bardak da hediye edilebilir.

Onun dışında her öğretmen için bir avuç hediye kutusu veya hediye çantası içinde çikolatalı kurabiye paketleyin. Bunları ders planlama arasında atıştırmaktan zevk alacaklardır.
 
Öğretmen Gereçleri

En iyi öğretmen hediyeleri, tekrar tekrar kullanabilecekleri hediyelerdir. Pratik bir hediye için not defteri, mıknatıs ve etiket gibi malzemeleri öğretmene hediye edebilirsiniz. Öğretmenler her zaman ekstra kurşun ve tükenmez kalemlere ihtiyaç duyarlar. Tüm kalemler için bir kavanoz süsleyin.

Günlük tutma, not alma veya ders planlama için öğretmenlerinize bir not defteri ve bir kalem seti verin. Ekstra bir muamele için yerel bir kahve dükkanına veya şeker dükkanına hediye kartı ekleyin.


Edebiyat Öğretmenine Hediye Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler

 

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , 330 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.
Hediyelen
134edebiyatöğretmeni
Yeni ürün

Henüz kimse yorum yapmadı

Benzer Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password