Müşteri Hizmetleri
Mimar Kupa Bardak

Mimar Kupa Bardak

₺39,99
Vergi dahil
categories

Mimar Kupa Bardak

Kişiye özel baskılı hediye almak isteyenlerin en çok tercih ettiği çeşitlerin başında gelen kupa bardaklar yaygın olarak kullanılmaya devam ediyor. Hediye alınacak kişinin sevdiği sözleri, sevdiği şehrin, burcunun veya mesleği ile alakalı baskıların bulunduğu kupa bardaklar mutlu edecek ve kişiyi özel hissettirecek niteliktedir.


Kupa Bardak Çeşitleri

Farklı tasarım ve çeşitleri ile alıcılar ile buluşan kupa bardaklar göz kamaştırmaya devam ediyor. Kahve ve çayın keyfini daha güzel yaşamak isteyenler ve har yudumda özel hissetmek isteyenler için özel olarak üretilmiş olan bu kupa bardak serisinde en çok tercih edilenler meslekler ile alakalı baskısı olanlardır. Burçlar, isimler, resimler ve şehir basılı olan çeşitleri de mevcuttur.


Meslekler ile İlgili Baskısı Olan Kupa Bardaklar

Eşine, çocuğuna, babasına, annesine veya çok yakın arkadaşına mesleği ile ilgili bir hediye almak isteyenlerin en çok tercih ettiği meslek baskılı kupa bardaklar oldukça tatminkâr ve anlamlı bir hediyedir. Mimar olan birisi için alınmak istenen mimar kupa bardak hediyesi o kişiyi özel hissettirecek ve her an kullanmak isteyeceği bir üründür. İnşaat, ev ve benzeri baskılar ile üretilen şirin kupa bardakların kullanımı oldukça yaygındır.


Mimar Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler

 

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , yaklaşık olarak 300 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.

 


Hediyelen
318mimar
Yeni ürün

Henüz kimse yorum yapmadı

Benzer Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password