Müşteri Hizmetleri
Psikolojik Danışman Kupa Bardak

Psikolojik Danışman Kupa Bardak

₺39,99
Vergi dahil
categories

Psikolojik Danışman Kupa Bardak

İnsan davranışlarını inceleyen bir bilim dalı olan psikoloji ile uğraşan ve bu alanda çalışan kişilere meslekleri doğrultusunda alınabilecek en güzel hediye olarak psikolojik danışman kupa bardak düşünülebilir. Arkadaşınıza, akrabanıza veya danışmanlık aldığınız kişiye vereceğiniz bu hediye kişilere özel olarak tasarlandığından, manevi anlamı olan hediyeler arasında yer alır.

Ürünün Özellikleri

Mavi renkte özel olarak tasarlanmış olan psikolojik danışman kupası, süblimasyon türündeki bir baskıyla ve çift taraflı olan baskı yönünde üretilmiştir. Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan bu kupanın üzerine isim yazdırılması da mümkündür. Ürünü sipariş verirken kişiye özel bilgiler kısmına, hediye edeceğiniz kişinin adını ve soyadı yazmanız gereklidir. Böylece ürün kişiye özel bir hediye anlamını taşıyacaktır.

Bardak Altlığı

Sıcak içeceklerde kupanın üzerine konulduğu sehpa veya masaya zarar vermemesi için, kupa altlığı kullanılmaktadır. Kupa bardağı aldığınızda, aynı tasarıma sahip kupa bardak altlığını da sipariş verebilmeniz mümkündür. Bunun için siparişinizi verirken, bardak altlığı istediğinizi belirten seçeneği seçmeniz yeterli olacaktır. Ahşap bardak altlığı kupası ile birlikte kullanılabilir.Psikolojik Danışman Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , yaklaşık olarak 300 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.
Hediyelen
620psikoloji
Yeni ürün

Henüz kimse yorum yapmadı

Benzer Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password