Müşteri Hizmetleri
Ziraat Mühendisi Kupa Bardak

Ziraat Mühendisi Kupa Bardak

₺39,99
Vergi dahil
categories

Ziraat Mühendisi Kupa Bardak

Ziraat mühendisi kupa bardak sitemizin orijinal, şık ve özgünlüğünü koruyan ürünlerinden, hediyelerinden biridir. Farklılığın ve mutluluğun şifresi kişiye özel hediyelerde gizlidir. Kişiye özel kupa bardaklar hediye aldığınız kişinin ismi ile ve mesleğine uygun olarak tasarlanmaktadır. Yeşil renkli olup baylar için tasarlanmış olan görseldeki kupanın farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Farklı Bir Tasarım

Bay ve bayanlar için çeşitli renk seçenekleri bulunun bu farklı hediyenin sevimliliği hediye edeceğiniz kişiyi mühendis kupa bardak mutlu etmek için size yardımcı olacaktır. Canlı rengi, özel olarak tasarlanmış resimleri ve mesleğe özel görselleri ile dikkatleri çekmeyi başarmaktadır. Ziraat mühendisi kupa bardağın tasarımı ve kendine özgülüğü ilginizi çekecektir.

Kendinizi ve Sevdiklerinizi Özel Hissedin

Porselen olarak tasarlanmış ziraat mühendisi kupa bardak olan bu sevimli kupayı farklı sıcaklıklardaki içeceklerinizi tüketmek için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kullanılan ürünler kesinlikle sağlığınıza zarar vermez. Girdiğiniz her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Kendinize ya da sevdiğiniz kişiye bir jest yapmak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.

Ziraat mühendisi kupa bardak özel olarak mesleğinize uygun olarak tasarlanmıştır. Birinci sınıf porselenden imal edilen kupa bardaklarımız, tasarım ekibimiz tarafından sevgi ile tasarlanıp, tüm süreçleri özenle takip edilerek sizlere ulaştırılmaktadır. Hem kendinizi için hem de sevdiklerinize hediye etmek için özel bir seçim olacaktır. İş yerinizde, evinizde istediğiniz her ortamda soğuk ve sıcak içeceklerinizi rahatlıkla ve keyifle tüketebilirsiniz.Ziraat Mühendisi Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler

 

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , yaklaşık olarak 300 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.

Hediyelen
613ziraat
379 Öğeler
Yeni ürün

Henüz kimse yorum yapmadı

Benzer Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password