Müşteri Hizmetleri
Fotoğraf Baskılı Canım Annem Kupa Bardak - Sarı

Fotoğraf Baskılı Canım Annem Kupa Bardak - Sarı

₺39,99
Vergi dahil
categories

Fotoğraf Baskılı Canım Annem Kupa Bardak

Anneler günü hediyesi olarak özel tercih arayanlar için fırsat sunan Fotoğraf Baskılı Canım Annem Kupa Bardak, sarı rengi ile dikkat çekici bir anneye hediye tercihi oluşturuyor. Tasarımındaki anneniz ve size ait özel bir resmin kullanılabildiği bu kupa bardak Anneniz için unutamayacağı bir hediye oluyor.

İŞLEVSEL HEDİYE KONSEPTİ

İşlevsel özelliği sayesinde özel bir hediye olan bu kupa bardak anneye hediye almak için kullanışlı bir konsept sunuyor. Günlük hayatta kullanılabilen bir eşya olan anne kupa bardak üzerinde bulunan özel resim ve yazı ekleme özelliği sayesinde her an annenizin sizi hatırlamasını sallanıyor.

KİŞİYE ÖZEL HEDİYE KONSEPTİ

Kişiye özel hediye konsepti arayışınız için ideal bir tercih olan fotoğraf baskılı kupa bardak anneniz için unutulmaz bir anı olduğu gibi günlük hayatta kullanabileceğin kişisel bir eşya olarak öne çıkıyor. Anne kupa bardak hediyesi sayesinde anneler gününde ya da annenize özel bir günde alınabilecek ideal bir hediye tercihine kavuşursunuz. Özel fiyatı ve özellikleri anneler günü hediyesi için uygun bir hediye olan fotoğraf baskılı kupa ile annenizi şaşırtabilirsiniz.

Hediyelen
556anne
Yeni ürün

Henüz kimse yorum yapmadı

Benzer Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password