Müşteri Hizmetleri
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kupa Bardak - Sarı

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kupa Bardak - Sarı

₺39,99
Vergi dahil
categories

İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı Kupa Bardak

Hediye olarak sevdiğiniz kişilere ve çalışanlarınıza hediye edebileceğiniz iş sağlığı ve güvenliği uzmanı kupa bardak hem mesleğinizin tüm özelliklerini taşıyacak hem de sizi mutlu edecektir.

Hediye olarak iş sağlığı ve güvenliği uzmanı kupa bardak hangi özellikleri taşır?

Rengi ve tasarımı ile tamamen iş güvenliği uzmanlığı yapan kişiler için üretilmiştir. Bu özelliği ile bu mesleği yapan kişilere hediye edebilir hatta çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz. Kupanın üzerine ismini yazdırarak hem sevdiklerinizi hem de personelinizi mutlu edebilirsiniz. Ayrıca promosyon olarak da kişiye özel tasarım yaptırarak işbirliği yapmış olduğunuz kişilere ve firmalara iş güvenliği için küçük bir hatırlatma yapabilir ve sektörünüzün tanıtımını da yapabilirsiniz.

Kupanın tasarım özellikleri

Kupa sarı rengin kullanıldığı bir üründür. Genelde iş güvenliğinde kullanılmakta olan bu renk tamamen sizin mesleğinizin anımsatıcı rengi olacaktır. Ayrıca iş güvenliği için kullanılması gereken belli başlı ekipmanlarında üzerinde yer aldığı kupa mesleğiniz için doğru bir hediye olacaktır. Kahve ve çayını içerken sizi hatırlatacak ve o kişinin mesleğini yansıtacaktır. Doğru hediye seçimleri ile sevdiklerini ve istediğiniz herkesi mutlu edebilirsiniz.

Hediyelen
252işsağlığı
Yeni ürün

Henüz kimse yorum yapmadı

Benzer Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password