Müşteri Hizmetleri
Diyaliz Teknikeri Kupa Bardak

Diyaliz Teknikeri Kupa Bardak

₺39,99
Vergi dahil
categories

Diyaliz Teknikeri Kupa Bardak

Bireyler gerek bayramlarda gerekse de doğum günlerinde veya istedikleri belli başlı günlerde birbirlerine hediye alma isteği hissederler. İşte bu istek karşılığında alınan hediyelerin başında kupa bardak gelir.

Bunun sebebi ise hem temininin kolay olması hem de kullanım alanının geniş olmasından gelir. Kupa bardak insan hayatında sürekli kullanılan bir unsur olduğundan da tercih edilen bir hediyedir. Özellikle birey sağlık çalışanlarına hediyeler konusunda veya ofis hediyesi konusunda düşünüyor ise kupa bardak kesinlikle iyi bir tercih olacaktır.

Kupa Bardak Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hediye olarak kupa bardak tercihinde bulunan birey bardağı almadan önce birkaç hususa dikkat etmelidir. Bu hususların başında ise alınacak hediyenin kalitesi gelir. Birey hediyeyi kesinlikle yapı malzemesi kaliteli ürünler arasından seçmelidir. Çünkü hediyeyi kullanacak birey kendisini özel hissetmeli ve bu hediyeyi uzun soluklu kullanabilmelidir. Aksi halde kalitesiz bir hediye yüzünden birey kendi değerinin de düşük olduğunu varsayacak ve zaten hediye de uzun soluklu olmayacaktır.

Diyaliz Teknikeri Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler

 

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , 330 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.
Hediyelen
98diyaliz
Yeni ürün

Henüz kimse yorum yapmadı

Benzer Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password