Müşteri Hizmetleri
Evin Beyi - Evin Hanımı Kupa Bardak Kırmızı - Sarı

Evin Beyi - Evin Hanımı Kupa Bardak Kırmızı - Sarı

₺74,99
Vergi dahil
categories

Evin Beyi - Evin Hanımı Kupa Bardak

Hediye seçmek önceleri zorluk çektirirken günümüzde çok kolaylaşmıştır. Çünkü her cinsiyete, her statüye ve her mesleğe özel tasarımlı hediyelik ürünler çok çeşitlenmiştir.

Kişiye özel hediyeler nelerdir?

İnsanların hayatında, farklı ilişkiler içinde olduğu değişik statülerden birçok kişi bulunmaktadır. Çeşitli özel günlerde, kişinin yakınlık derecesi ve statüsüne uygun bir hediye almak isteyenler için, farklı hediyelik ürün kategorileri bulunmaktadır. Sevgiliye hediye kategorisinde en çok satan ürünler, kişiye özel tasarımlarda olan ürünlerdir. Bu ürünler içinde de, en kullanışlı ve özel olanı kupa bardaklardır.

Kupa bardaklara, istenilen baskı yaptırılabilir. Birbirini tamamlayan ikili kupa setleri de, çiftler açısından özel bir hediye olabilecek şıklıktadır. Evin beyi ve evin hanımı yazılı kupa bardağa, bayan ve erkeğin ismi de yazılarak birbirini tamamlayan hale getirilir. Baskılı kupa bardak sadece sevgililer gününde değil, farklı özel günlerde de alınabilecek bir hediye türüdür. İstenilen baskıdaki kupa bardak güzel bir doğum günü hediyesi de olabilir.

Baskılı kupa bardağın tasarımı nasıldır?

Hediye alınacak kişiye göre farklı baskılarda kupa bardak çeşitleri bulunmaktadır. Günlük hayatta, her zaman kullanılabilecek bir ürün olması da ayrı bir avantajdır.

Hediyelen
1089ikili
Yeni ürün

Henüz kimse yorum yapmadı

Benzer Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password