Müşteri Hizmetleri
Çevre Mühendisi Kupa Bardak - Yeşil

Çevre Mühendisi Kupa Bardak - Yeşil

₺39,99
Vergi dahil
categories

Çevre Mühendisi Kupa Bardak

Genel olarak mühendisler için hediye seçimi yapılmak istendiği zaman insanlar ciddi anlamda zorlanırlar. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise mühendislik söz konusu olduğu zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen şeylerin başında, matematik ve sayısal gelmekte. Hâlbuki mühendislik fakültesi kendi içerisinde pek çok farklı kategoriye ayrılmaktadır. Dolayısıyla hediye seçimi yaparken de kişinin hangi mühendislik dalında olduğunu öğrenmek ve buna göre seçimi yapmak gerekmektedir.

Çevre Mühendislerine Özel Kupalar

İnsanlar çevre mühendisi kupa bardak modeline baktıkları zaman ilk olarak görecekleri şey, bakınca doğayı andıracak beyaz, mavi ve yeşil renkte büyük bir özenle hazırlanmıştır. Kupadaki ana renk beyaz iken kulp ve iç kısmı yeşil, ön kısmı ise mavi detaylıdır. Kupanın üzerinde çevre mühendisliği ile alakalı detayları bünyesinde barındırmaktadır.

İsme Özel Kupa Bardaklar

Hazırlanacak olan bu kupalar yalnızca üzerindeki sembollerden ötürü tercih edilmiyor. Bununla birlikte istenilen isim soyisim belirtildiği takdirde kupanın üzerinde oldukça şık bir şekilde isim soyisim yazılabiliyor. Böylece kupa bardak her zaman istenildiği gibi en iyi şekilde özelleştirilmiş oluyor.

Hediyelen
68çevre mühendisi
995 Öğeler
Yeni ürün

Henüz kimse yorum yapmadı

Benzer Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password